У рівнобічній трапеції бічна сторона дорівнює меншій основі а діагональ утворює з цією основою кут 30 градусів.знайдіть градусну міру гострого кута трапеції
- 16.04.2017 03:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Діагональ АС трапеції АВСD ділить її на два трикутники.
Розглянемо ΔАВС: У ньому дві сторони однакові Отже. кути при основі АС рівні, ∠АСВ=∠ВАС=30°, ∠АВС=180-30-30=120°.
Кути, що прилеглі до бічної сторони у сумі 180°; ∠ВАD=180-120=60°.
Відповідь: 60°
- 17.04.2017 08:27