Одын из сумижных кутив на 48 меншый вид другого . Знайдить гр кутив
- 16.05.2018 22:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сума суміжних кутів 180°. Нехай х - один кут, тоді х+48 - другий кут.
х+х+48=180
2х=132
х=66
х+48=66+48=114
66° і 114°
- 17.05.2018 04:20