У трикутнику АВС , АВ=31см , ВС=15см , АС=26см. Пряма а , паралельна стороні АВ, перетинає сторони ВС і АС у точках М і Н відповідно . Обчисліть периметр трикутника МНС , якщо МС =5см.
- 11.06.2017 20:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔABC ~ ΔHMC за двома кутами.
Тоді відповідні сторони цих трикутників, як і їхні периметри, відносятся, як коефіцієнт подібності.
P(ΔABC) / P(ΔHMC) = BC / MC
(AB + BC + AC) / P(ΔHMC) = BC / MC
(31 + 15 + 26) / P(ΔHMC) = 15 / 5
72 / P(ΔHMC) = 3
P(ΔHMC) = 72/3
P(ΔHMC) = 24 см
- 12.06.2017 20:10