Допоможіть розв'язати задачу! Знайдіть площу круга, вписаного в трикутник зі сторонами 13 см, 14 см, 15 см.
- 16.09.2018 00:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
A=13см,b=14см,c=15cм
S=√[p(p-a)(p-b)(p-c)]-формула Герона
p=(a+b+c)/2-полупериметр
p=(13+14+15)/2=21
S=√[21*(21-13)(21-14)(21-15)]=√(21*8*7*6)=√7056=84
r=S/p-радиус вписанной окружности
r=84/21=4см
Sк=πr²-площадь круга
S=16πсм²
- 17.09.2018 10:45