Сума діагоналей ромба дорівнює 70 см, а його сторона-25 см.Знайдіть висоту ромба.
- 09.05.2018 02:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х+у=35 х=35-у
х²+у²=25² (35-у)²+у²=625⇒у=20;у=15⇒х=20;х=15
Диагонали равны 30см и 40см.
S=(d₁*d₂)/2=(40*30)/2=600
S=a*h⇒h=600/25=24
Ответ: 24см.
- 01.01.1970 00:00