На колі розміщені точки А В С так що АС діаметр кола хорду ВС видно з центра кола під кутом 60° знайдіть радіус кола якщо АВ=√3см.
- 13.03.2018 17:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АОВ=180-60 =120
ВАО = АВО = (180-120)/2=30
далее по теореме синусов
√3/sin(120) = R/sin(30)
- 14.03.2018 12:16