Допоможіть)
Периметр паралелограма 104 см,а одна із сторін на 8 см менша за іншу.Знайдіть сторони паралелограма)
- 09.03.2018 07:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
P=2(a+b)
Нехай одна сторона х, а друга сторона (х-8). Складемо рівняння:
104=2(х+х-8)
104=2(2х-8)
2х-8=104:2
2х-8=52
2х=60
х=30
Отже, перша сторона 30 см, тоді друга сторона 22 см.
Тоді і дві інші сторони однакові, бо паралельні сторони паралелограма ще й рівні.
- 01.01.1970 00:00