Одна сторона трикутника дорівнює 27см.дві інші сторони відносяться як 5:3, а їх різниця дорівнює 20 см. знайти перимтр трикутника
- 16.10.2016 15:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано:
ABC трикутник
AC=27
AB:BC=5:3
AB-BC=20
Знайти:
Рabc=?
Розв'язування:
5x-3x=20
2x=20
x=10
AB=10×5=50
BC=10×3=30
Pabc=50+30+27=107
В.:107 см
- 17.10.2016 21:55