Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині між бічними сторонами дорівнює 30°, а його площя 24²
- 06.09.2016 13:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площадь равнобедренного тр-ка вычисляется по формуле: S=a²sinα/2, где а - боковая сторона, α - угол при вершине.
а²=2S/sin30°=2·24²/0.5=2²·24²=48².
a=48.
- 07.09.2016 02:54