Розв`яжіть благаю:
У першому мішку було в 3 рази більше борошна ніж у другому.Коли з першого мішка взяли 4 кг,а в другий додали 2 кг,то в мішках борошна стало порівну.Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?
(це з теми "Розвязування задач за допомогою рівнянь)
Я вас благаю РОЗВЯЖІТЬ!!!
- 07.05.2018 18:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Х - перший мішок
у - другий
Складаємо систему х=у*3
х-4 = у+2
Розв"язуємо
3у-4=у+2
2у=6
у=3
х=3*3=9
- 09.05.2018 21:37