Знайдіть усі тригонометричні фінкції кута при між висотою і бічною стороною рівнобедреного трикутника, якщо основа та бічна сторона даного трикутника дорівнюють відповідно 6 см. та 5 см? Будласка
- 08.05.2018 09:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Висота буде медіаною.
За теоремою Піфагора знаходим висоту. Вона дорівнює 4 см.
Тоді: sin α = 3/5, cos α = 4/5, tg α = 3/4, ctg α = 4/3.
- 10.05.2018 00:49