Відрізок АД- медіана трикутника АВС. Знайти модуль вектора АД, якщо А (-2, -1), В (3, 1), С(1, 5).
- 05.05.2017 05:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AD дiлить сторону ВС трикутника навпiл, отже D- середина вiдрiзку ВС, знайдем ii координати:
D((3+1)/2;(1+5)/2)=(2;3)
Знайдемо вектор AD:
AD(-2+2;-1+3)=(0;2)
Тепер можно знайти модуль вектора AD:
√0²+2²=2
- 06.05.2017 04:18