Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, якщо сума внутрішніх кутів дорівнює 1080 градусов. ПОМОГИТЕ!!!!
- 20.05.2018 20:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сума внутрішніх кутів опуклого n-кутника дорівнює 180*(n-2)
180°*(n-2)=1080
n-2=1080/180
n-2=6
n=8
- 21.05.2018 18:55