В основі циліндра проведено хорду, що стягує дугу α. Відрізок, який сполучає центр іншої основи із серединою цієї хорди, дорівнює l і утворює з площиною основи кут β. Знайдіть об'єм циліндра.
- 17.03.2017 16:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Если а - длина хорды, то решение такое
высота цилиндра h =L*sin(b)
расстояние от хорды до оси цилиндра с=L*cos(b)
R^2=c^2+(a/2)^2=L^2*cos^2(b)+a^2/4
S=pi*R^2=pi*(L^2*cos^2(b)+a^2/4)
V=h*S=L*sin(b)*pi*(L^2*cos^2(b)+a^2/4)
- 18.03.2017 16:54