З точки до площини проведено дві похилі, довжини яких дорівнюють 15 см і 16 см, а довжини проекцій цих похилих відносяться як 9:16.
Знайти відстань від точки площини.
- 20.07.2018 20:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB, AC наклонные к плоскости.
AM_|_ плоскости
МВ, МС -проекции наклонных на плоскость
АВ=15 см, АС=16 см
х- коэффициент пропорциональности.
МВ=9х см, МС=16х см
ΔАМВ: АВ=15 см, МВ=9х см,
ΔAMC: AC=16 см, МС= 16х см, по теореме Пифагора:
АМ²=16²-(16х)²
225-81х²=256-256х². 175х²=31. х²=31/175
АМ²=225-81*(31/175)
АМ=√(36864/175) см
- 21.07.2018 21:43