Клумбу діаметром 6м потрібно розбити на 6 рівних секторів для квітів різних видів. Скільки квітів одного виду можна посадити, якщо для кожної квітки необхідно 1 дм² землі?
- 14.09.2018 14:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площадь круга S = πR² = πD²/4 = 3,14 * 36/4 = 28,26 (м²)
Площадь одного сектора: S' = S/6 = 4,71 (м²) = 471 (дм²)
Если для одного цветка необходимо 1 дм² земли,
то в каждом секторе можно посадить 471 цветок.
Ответ: 471 цветок одного вида можно посадить на 1/6 клумбы
- 15.09.2018 20:21