Діагоналі паралелограма дорівнюють 14см і 18 см а сторони відносяться як 4:7 . Знайдіть периметр паралелограма
- 27.07.2017 03:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Паралелограм АВСД, ВД=14, АС=18, АВ=СД, ВС=АД, АВ/ВС=4/7=4х/7х, АС²+ВД²=2(АВ²+ВС²), 324+196=2(16х²+49х²), х=2, АВ=2*4=8, ВС=2*7=14, периметр=2*(8+14)=44
- 28.07.2017 00:31