Знайти радіус кола вписаного у трикутник сторони якого дорівнюють 15см, 26см, 37см
- 16.05.2018 17:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а=15, в=26, с=37, півпериметр (р)=(а+в+с)/2=(15+26+37)/2=39, площа=корінь(р*(р-а)*(р-в)*(р-с))=корінь(39*24*13*2)=156, радіус вписаного кола=площа/півпериметр=156/39=4
- 17.05.2018 15:26