Обчисліть синус,косинус і тангенс кута 120градусів
- 15.05.2017 23:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Cos120° = cos(180-60)= - cos60 = - 1\2
sin120 = sin(180-60) = sin 60 =
tg120 = tg(180-60) = - tg60 =
- 16.05.2017 06:39