Площа повної поверхні куба дорівнює 150. Знайдіть його обєм
- 06.06.2017 00:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sполн.пов. куба=6*a²
150=6*a², a²=25, a=5
Vкуба=a³, V=5³
Vкуба=125
- 06.06.2017 11:07