Диагональ делит угол прямоугольника в отношении 3:6.Найти углы между диагоналями прямоугольника.
- 24.07.2018 11:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай коефіцієнт пропорційності х, тоді перший кут 3х, а другий 6х:
3х+6х=180
9х=180
х=20
перший кут 20*3=60 градусів, другий 6*20=120 градусів
кути при основі рівнобедренного трикутника рівні, тобто кут перший дорівнює третьому. перший кут між діагоналями - 180-(120+120)= 40 градусів
другий можна знайти таким самим способом, або - 180-40=140 градусів ( як суміжні кути)
відповідь : 40 та 140 градусів
- 25.07.2018 22:26