Периметр паралелограма = 64 см.Одна з його сторін = 20 см.Знайдіть довжини решти сторін.
- 14.03.2018 06:37
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За властивістю паралелограма: у паралелограмі протилежні сторони паралельні і рівні. Отже сума двох сторін 20+20=40. сума двох інших сторін 64-40=24. інша строна паралелограма 24:2=12. Відповідь : 1сторона=20;2сторона=12.
- 15.03.2018 21:58