Трапецияның орта сызығы 11 см. Табандарының бірі екіншісінен 4 см артық болса, табандарын тап.
- 12.05.2018 08:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Обозначим 1 табаргы -х
екщи табаршы х-4
по формуле орта линии получаем
х+х-4
_____=11
2
2х-4=11 х 2
2х-4=22
2х= 22+4
2х=26
х=26/2
х=13
13-4=9 см
одна табарга-9см
другая табарга 13см
- 13.05.2018 00:59