Обчислити синус, косинус, тангенс кута, що дорівнює 120°
- 07.01.2018 11:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Обчисліть
sin(120)=sin(90+30)=cos(30)=sqrt(3)/2
cos(120)=cos(90+30)=-sin(30)=-1/2
tg(120)=sin(120)/cos(120)=sqrt(3)*(-2)=-sqrt(3)=-1,73
- 08.01.2018 03:33