Діагональ прямокутника дорівнює 6 см і утворює з його стороною 60°. Знайти периметер прямокутника
- 19.04.2018 06:42
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Діагональ та дві сторони утворюють прямокутний трикутник. Кути становлять 90, 60 та залишається на третій 30 градусів. Катет, що лежить напроти кута в 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи, значить = 3 см. А ще один катет можна дізнатись з теореми Піфагора або за синусом. За теоремою Піфагора 6²-3²=36-9=27=9*3, значить сторона 3√3.
Другий спосіб через синус, синус кута дорівнює відношенню протилежної сторони до гіпотенузи. Виходить, що sin60=х/6, х=6*√3/2=3√3. Та ж сама відповідь. Обирай яка зрозуміліше
- 20.04.2018 08:21