У рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони,як 4 до 5.
Периметр трикутника дорівнює 42 см.Знайти сторони трикутника?
- 15.02.2017 16:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔАВС. АВ=ВС
АС:АВ=4:5
пусть х см- коэффициент пропорциональности, тогда
АС=4*х см
АВ=5*х см
РΔАВС=АВ+ВС+АС
РΔАВС=5*х+5*х+4*х, РΔАВС=14*х см
42=14*х, х=42:14, х=3 см
АВ=ВС=3*5,
АВ=ВС=15 см
АС=3*4
АС=12 см
- 16.02.2017 17:43