Різниця кутів,більший із яких лежить між бічними сторонами,а другий-при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 30 градусів.Знайдіть усі кути трикутника.
- 12.09.2018 03:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знову тнж саме,кут між сторонами дорівнює х,кут біля основи дорівнює х-30.
(х-30)+(х-30)+х=360°
3х-60=360°
3х=420°
х=120°
Кут при основі рівен х-30=90°
- 13.09.2018 17:53