У рівнобедреному трикутнику АВС основа-АС,зовнішний кут ВСD дорівнює 115 градусів.Знайдіть величину кута АВС.
- 21.04.2017 20:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Угол при основании ВСА = 180 - ВСД = 180 -115 = 65 градусов
угол АВС = 180 - 65- 65 = 50
- 22.04.2017 06:33