У прямокутнику перпендикуляр,опущений з вершини на діагональ поділяе її на відрізки 16см і 25. Знайти площу і периметр прямокутника.
- 24.09.2016 22:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ABCD-прямоугольник,АС-диагональ,BH_|_AC,AH=16,CH=25
AC=AH+CH=16+25=41
AB²=AH*AC=16*41⇒AB=4√41
BC²=CH*A=25*41⇒BC=5√41
P=2(AB+BC)=2(4√41+5√41)=18√41
S=AB*BC=5√41*4√41=20*41=820
- 25.09.2016 04:36