Знайдіть висоту ромба, якщо його сторона дорівнює а, а кут – 150 градусів
- 10.11.2016 10:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=a²*sin150=a²*sin30=1/2a²
с другой стороны
S=a*h
h=S/a
h=(1/2a²)/a=1/2a
- 11.11.2016 12:42