Якщо катети прямокутного трикутника дорівнюють 3 см і 6 см то гіпотенуза дорівнюе
- 03.07.2018 04:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів.
3²+6²=9+36=45- це квадрат гіпотенузи
а сама гіпотенуза √45≈6,7(см)
- 04.07.2018 12:04