Знайдіть площу поверхні трикутної піраміди якщо кожне з її ребер дорівнює 5 см
- 13.04.2018 00:41
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площадь правильного прямоугольника = (а^2√3)/4.
таких треугольников 4 (3 боковых и 1 основание)
(а^2√3)/4 * 4 = а^2√3 = 25√3
- 14.04.2018 19:24