У правильній чотирикутній призмі площа бічної грані дорівнює 289 см.Знайдіть площу діагонального перерізу.
- 05.04.2017 04:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=ah
ah=289
h=289/a
диагональ основания равна √a²+a²=√2a²=a√2
s(сечения)=h*диагональ=a√2*289/a=289√2
- 07.04.2017 00:47