Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює 21см, а другий катет на 7 см менший від гіпотенузи. знайдіть площу трикутника
- 15.10.2017 17:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай х- гіпотенуза, х-7- другий катет
за Піфагором: х^2=441+х^2-14х+49, 14х=490, х=35
отже другий катет = 35-7=28
S=ab/2=21*28/2=294
- 16.10.2017 08:59