Сторони паралелограма дорівнюють 40 см і 50 см,а висота проведела до меншоі сторони, дорівнює 10 см.Знайдіть другу висоту паралелограма.
Третій раз пишу.Зробіть хтось..дуже потрібно!!!
- 13.08.2017 04:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=h1*a, S=h2*b, из первой формулы найдем площадь: S=10*40=400, из второй формулы найдем высоту h2=S/b=400/50=8
- 14.08.2017 02:11