Як розв'язати таку задачу - " Знайдіть сторони прямокутника якщо вони відносяться як 2:3 а площа прямокутника дорівнює 54 см квадратких?"...........відповідь має бути 6см і 9см
- 05.11.2017 17:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сторони прямокутника відносяться як 2:3, тобто одна сторона, назвемо її а, дорівнює 2х (а=2х), інша ж b=3x.
Площа прямокутника дорівнює добутку двох сторін.
S=ab
Якщо a=2х, b=3x, а площа 54 см², то
S=2x*3x=54
2x*3x=54
6x²=54
x²=54:6
х²=9
х₁=3
х₂= -3 сторона не може бути від'ємною, тому це число нам не підходить
Отже х=3.
Сторона a=2x=2*3=6, сторона b=3х=3*3=9
Відповідь: а=6см, b=9см
- 06.11.2017 05:28