Сторона трикутника дорівнює 12 см, а радіус описаного кола - 4 см. Чому дорівнює градусна міра кута трикутника, протилежного до даної сторони?
- 05.09.2017 14:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По теореме синусов a/sin(alpha)=2R, тогда sin(alpha)=a/2R=12/8=3/2=1,5>1 значит такого быть не может...
- 06.09.2017 01:02