Помогите пожалуста решить: В треугольнике АВС угол С=90 градусов, ВА равен 10см, угол А равен 30 градусов. Найдите СА.
- 11.12.2017 04:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Оскільки, кут С = 90 градусів, отже трикутник - прямокутний. АВ-гіпотенуза. А за властивістю- катет, який лежить проти кута 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи. Звідси, СВ=1/2 АВ=10/2=5 см. За теоремою Піфагора знайдемо АС.( Квадрат гітотенузи дорівнює сумі квадратів катетів) АС(квадрат)= АВ(квадрат) - СВ(КВАДРАТ) = 100-25=75. АС=корінь із 75, або 5 корня з 3.
- 12.12.2017 00:38