Дан ромб АВСД
АО= 8 , ВД=6 , найдите площадь АВСД
- 05.07.2017 08:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки, діагоналі ромба точкою перетину діляться навпіл, то АС=2АО=8*2=16см. ВД=2ВО=12см. Пложа ромба дорівнює одній другій добутку двох його діагоналей. Отже, S=1/2 ВД* АС=1/2*12*16=96 см квадратних.
- 06.07.2017 18:26