Два рівнобедрені трикутники мають рівні кути при вершинах. бічна сторона і основа одного з трикутників відповідно дорівнюють 56см і 30см. Основа другого трикутника дорівнює 45см. Знайдіть інші сторони цього трикутника.
- 08.03.2018 09:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Эти треугольники подобны, следовательно, стороны относятся как 56/х=30/45.
х=56*45/30=84
бічна сторона 84 см
- 09.03.2018 20:58