Дано: А(1;5) В(-3;1)
Знайти координати середини відрізка АВ і його довжину
- 19.09.2017 00:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Хc = (xa + xb) / 2 Yc = (ya + yb)/2
Xc=(1-3)/2=-2/2=-1, Yc=(1+5)/2 = 6/2 = 3 C(-1; 3) - середина АВ
|AB|=√((-3-1)^2 + (1-5)^2)=√(16+16)=√32=4√2 ед - длина АВ
- 20.09.2017 04:18