Гострий кут рівнобічної трапеції у 3 рази менший від її тупого кута. знайдіть ці кути
- 23.12.2016 19:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ABCD - рівнобічна трапеція, в якій кути A і D - гострі, а B і D - тупі
Нехай кут А = х, тоді кут В = 3х
За властивістю рівн. трапеції кути при основі рівні
кут А = D, а кут В = С
Оскільки кути трапеції в сумі дають 360', то
х+х+3х+3х=360'
8х=360'
х=45' - кут А
3х=45·3=135' - кут В
- 24.12.2016 13:04