Периметр трикутника 18см. Знайти периметр трикутника, вершини якого - середини сторін даного трикутника
- 26.03.2017 18:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки вершини трикутника ABC(наприклад) є серединами сторін трикутника KMN(наприклад) то сторони трик. ABC-середні лінії , отже дорівнюють половинам сторін трик. KMN, отже периметр ABC= 0,5 · 18= 9
- 27.03.2017 17:13