Сума внутрішніх кутів правильного многокутника дорівнює 1800 градусів. визначте кількість сторін і діагоналей цього многокутника
- 01.06.2018 14:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=180(n-2)
d=(n^2-3n)/2
180(n-2)=1800
n-2=10
n=12
d=(144-36)/2=54
Ответ:
n=12
d=54
- 02.06.2018 06:53