Один із суміжних кутів становить 44% другого.Скільки градусів у кожному з цих кутів.ПОМОЖІТЬ СКОРІШЕ
- 08.03.2017 10:01
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Один угол-х Второй угол - 0.44х Х+0.44х=180 1.44х=180 Х=18000/144 Х=125-один угол 180-125=55 -второй угол
- 09.03.2017 11:29