Помогите очень нужно.
Кут між діагоналями прямокутника дорівнює 30 градусів знайдіть площу прямокутника якщо його диагональ дорівнює 12.
- 09.06.2017 07:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа прямокутника визначається як половина добутку діагоналей на сінус кута між ними. Діагоналі в прямокутнику рівні
S=1/2 d²*sin α=1/2 * 12*12*sin 30=6*12*1/2=6*6=36
- 01.01.1970 00:00