У ΔABC висота BD поділяє сторону AC на відрізки AD і DC, BC= 6см, кут A=30° i кут CBD=45°. знайти AB.
- 18.10.2017 18:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник ДВС прямокутний, кутС=90-кут СВД=90-45=45, трикутник ДВС рівнобедрений, ВС=ДС, ВС=корінь(СД в квадраті+ВД в квадраті), 6=СД*корінь2, СД=6/корінь2=3*корінь2=ВД, трикутник АВД прямокутний, АВ=ВД/sinА=(3*корінь2)/(1/2)=6*корінь2
- 20.10.2017 00:25