Один із катетів прямокутного трикутника = 2, а прилеглий до нього гострий кут - 60градусів. Знайдіть периметр трикутника
- 07.01.2018 01:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
В прямокутному трикутнику проти кута 30 градусік лежить катет вдвічі менший за гіпотенузу, отже 1 катет = 2, гіпотенуза = 2х2=4. 2 катет буде x^2=4^2-2^2,
x^2=12, х=корінь з 12=2коріня з 3
периметр=2+4+2коріня з 3=6+2коріня з 3
- 08.01.2018 03:50