Знайдіть периметр ромба,діагональ якого відноситься як 3:4,а площа дорівнює 96 см.квадратних
- 02.10.2016 09:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано: АВСD - ромб, S = 96 см², BD = 4x, AC = 3x,
Знайти: Pabcd.
Решение:
Нехай коефіцієнт пропорційності буде х, тоді діаголналі АС і BD дорівнюють відповідно 3х см і 4х см. Площа ромба - 96 см²
Коефіцієнт пропорційності 4см, а діаголі тоді будуть - 4х=4*4=16 см і 3х=3*4= 12см.
Діагоналі АС і BD перетинаються в точці О. Діагоналі ромба рівні, звідси: АО=ОС = АС/2=12/2 = 6см, ВО = OD = BD/2 =16/2 = 8см.
С прямокутного трикутника АОВ:
АО = 6 см, ВО = 8см.
За т. Піфагора:
Периметр ромба дорівнює добутку 4 сторін
Відповідь: 40 см.
- 03.10.2016 08:29