Косинус 120 градусів помножити на мінус одну корінь з двох помножити на синус 135 градусів
- 11.04.2018 07:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Косинус 120°=-1/2=-0.5. а синус135°=корень2/2.
получаем: -0.5*(-корень2*корень2/2)=0.5
- 12.04.2018 06:31